Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Uderzenie rózgi wywołuje sińce, uderzenie języka łamie kości.

- Syr 28, 17

Za nami Kurs Filipa w Warszawie

Za nami Kurs Filipa w Warszawie

Kurs Filipa 7 - 9.12.2012 już się zakończył. Było to piękne spotkanie pozwalające na budowanie osobistej relacji z Ojcem, Jego Synem i Duchem Świętym. Warszawska wspólnota SNE św. Filipa pełniła posługę głoszenia (Marta, Basia, Monia - odpowiedzialna za muzykę, Łukasz - odpowiedzialny za kurs, Marek), posługę w kawiarence (Ela z Sylwią, wspierane przez Jana i dzieci), posługę modlitewną (wszyscy tutaj mają wielkie zasługi), posługę transportową, muzyczną. Dyrektor naszej Szkoły ksiądz Jacek G. MS i chory nasz pasterz ksiądz Adam MS sprawowali pieczę nad całością. Bardzo wiele sióstr i braci wzięło udział w modlitwie wstawienniczej podczas sobotniej eucharystii i w mszy świętej w niedzielę. Wspólnotowe świadectwo wspólnoty!
Kurs ukończyło 11 osób. Niechaj Duch Święty ich prowadzi ścieżkami Ojca z Jezusem razem.
W środę (12.12.2012) będzie duże spotkanie i będzie okazja modlić się za wszystkich którym głosiliśmy Dobrą Nowinę. Pamiętajcie, proszę, że nowe osoby, które po raz pierwszy trafią na spotkanie potrzebują czasu aby się poczuć swobodnie i pamiętajmy, że to ich „start” w modlitwie wspólnotowej. Pomóżmy im naszą delikatnością, mając wzgląd na brak ich doświadczeń (szczególnie w dzieleniach: pamiętajmy K! R! S! Krótkie Radosne, Skoncentrowane na Jezusie).
Kolejny kurs już w lutym. Nie ustawajmy w modlitwie za ewangelizację: sami widzimy że to działa! Z Panem Bogiem.

Marek


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA