Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Nie uniknie się grzechu w gadulstwie, kto ostrożny w języku - jest mądry.

- Prz 10, 19

Aktualności

Św. Szczepan wzorem ewangelizatora.

Benedykt XVI wskazał na św. Szczepana, który jest dzisiaj wzorem dla wszystkich, którzy chcą realizować wezwanie do nowej ewangelizacji.


Pierwszy świadek Dzieciątka.

Przesłanie pierwszego męczennika. Rozważanie bł. Jana Pawła II z 2001 roku.


Pasterka w Watykanie.

Ojciec Święty, Benedykt XVI, przewodniczył uroczystej Pasterce w Bazylice św. Piotra. "Bóg staje się dzieckiem, abyśmy Go mogli miłować i jako dziecko powierza się z ufnością w nasze ręce". - mówił Papież .


Życzenia świąteczne !

"A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas.
I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy." (J 1, 14)


Wigilijna modlitwa

Zasiadając do wigilijnego stołu w naszych rodzinach, niech nie zabraknie słuchania Słowa Bożego, modlitwy i kolędowania. Niech przebaczenie i miłość zajasnieją światłem w naszych sercach i między nami.


Wiara Maryi podstawą nadziei chrześcijan.

Benedykt XVI swą katechezę, podczas środowej audiencji ogólnej, poświęcił wierze Maryi, która dla chrześcijan jest zachętą, by żyć jak Ona, posłuszeństwem wiary i pokorą. Była to ostatnia katecheza przed uroczystością Bożego Narodzenia.


Kolejne osoby otrzymały "nowe życie" !

W dniach od 14 do 16 grudnia 2012 r., już kolejny raz w Roku Wiary, przeżywany był w rzeszowskiej Parafii MB Saletyńskiej, Kurs Filipa. Ekipę tworzyli bracia SNE św. Filipa ze wspólnot rzeszowskich.


Piekny czas radości.

Dnia 16.12.2012 r. w Kościele Matki Bożej Saletyńskiej w Olsztynie odbyła się po raz kolejny Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Gromadząc się ...


Za nami Kurs Filipa w Warszawie

W miniony weekend odbył się Kurs Filipa w Warszawie. Uczestniczyło w nim 15 osób. Poprowadził go ks. Jacek G. z ekipą z Warszawy.


Zbliża się czas Adwentu

Zbliża się Adwent i jak co roku  można składać ofiary na paczki dla potrzebujących. Mamy w „opiece” stałe rodziny, dla których ta pomoc jest naprawdę przydatna ale  nie zapominajmy również, że tego dzielenia się dobrami materialnymi potrzebujemy przede wszystkim my sami. 


Pierwsza  « Poprzednia 32 33 34 35 Następna » 

Logowanie użytkownika

REJESTRACJA