Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Nikt się nie wymknie z Mej ręki. Któż może zmienić to, co Ja zdziałałem?

- Iz 43, 12

Kurs Emaus

Kurs Emaus

Wędrowanie przez życie, kiedy nie rozumie się tego, co się wydarzyło i nie widzi się sensu tych zdarzeń, jest frustrujące i smutne. Jednak nie musi tak być. Jest Ktoś, kto potrafi to wyjaśnić i pokazać, że nic nie jest dziełem przypadku. Mogliśmy się o tym przekonać o tym w ostatnim czasie, kiedy wspólnie przeżywaliśmy Kurs Emaus. Był to czas wspólnego wędrowania ze Słowem, które ciągle przychodzi, by stawać się Światłem dla nas, byśmy to Światło innym ogłaszali, zanosili.

Wspólną wspólnotę wiary tworzyli bracia z naszych wspólnot z Olsztyna i Mrągowa oraz osoby, które przyjechały z innych części Polski. Ufamy, że ten czas zaowocuje w sercach wszystkich miłością do Słowa oraz gorącą troską o to Słowo w swoim codziennym życie, bez czego posługa i życie staja się niemożliwe.

Dziękujemy wszystkim, którzy otaczali ten czas i posługę swoją modlitwą i ofiarą. Dziękujemy Grażynce i Klarze za posługę w kuchni. W ekipie posługę pełnili tym razem Ania M, Ania N, Sylwia, Ula, Basia i ks. Jacek G ms.

Fotki


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA