Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Nikt się nie wymknie z Mej ręki. Któż może zmienić to, co Ja zdziałałem?

- Iz 43, 12

Przez Nią !

Przez Nią !

Chrześcijański zespół MATULA nie tak dawno wydał swoją kolejną płytę zatytułowaną "Serce z ciała". Jeden z utworów na tej płycie nosi tytuł "Przez Nią". To dzięki Niej każdy rodzi się do nowego życia. To dzięki Niej życie wygląda inaczej. To właśnie Jej potrzebujemy najbardziej w swoim codziennym życiu. Bez Niej tracimy radość, zapał i siłę do pokonywania kolejnych trudności. Ona - Miłość Ojca sprawia, że jesteśmy szczęśliwi.

Ta Miłość jest dzisiaj dla Ciebie. Nie zasługuj na Nią, nie kupuj Jej, ale ją dzisiaj przyjmij do swojego serca, takiego jakie ono jest dzisiaj. Miłość Boża dzisiaj wychodzi naprzeciw Ciebie. Ona szuka Cię. Więc pozwól, by zamieszkała w Twoim sercu.

"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony" (J 3, 16 - 17).

Zobacz i posłuchaj


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA