Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Uderzenie rózgi wywołuje sińce, uderzenie języka łamie kości.

- Syr 28, 17

Kurs Filipa

Kurs Filipa

Pragniesz doświadczać miłości Boga? Nie masz radości z modlitwy? Chcesz poznać moc Słowa Bożego? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie! Krakowska wspólnota Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Filipa, który odbędzie się w dniach 8 - 10 grudnia. Celem Kursu Filipa jest odnowienie łaski chrztu świętego. Słowo Boże poprowadzi Cię tak, by twoja wiara stała się żywa. Chodzi o rozpakowanie tego daru, który każdy otrzymał w chrzcie świętym.

Dziś wielu ludzi ochrzczonych ma różne formy pobożności, korzysta z sakramentów, chodzi do kościoła, ale nie ma radości z wiary. Problemy, które spotykają w swoim życiu tak ich przygniatają, że wydają się być większe niż wiara. Dlaczego tak jest? Najczęściej dlatego, że nie ma wiary żywej, o którą właśnie chodzi. Często praktyki pobożnościowe są rozumiane właśnie, jako wiara. Ale wiara to przede wszystkim bycie w żywej relacji z osobą Jezusa Chrystusa. W czasie Kursu Filipa znajdziesz odpowiedź na pytanie: „Jak dojść do żywej wiary?”, „Co zrobić, żeby ją mieć?”. 

Więcej tutaj


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA