Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, zostaw tam dar swój przed ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim.

- Mt 5, 23-24

Aktualności

Za nami Kurs Filipa w Warszawie

W miniony weekend odbył się Kurs Filipa w Warszawie. Uczestniczyło w nim 15 osób. Poprowadził go ks. Jacek G. z ekipą z Warszawy.


Zbliża się czas Adwentu

Zbliża się Adwent i jak co roku  można składać ofiary na paczki dla potrzebujących. Mamy w „opiece” stałe rodziny, dla których ta pomoc jest naprawdę przydatna ale  nie zapominajmy również, że tego dzielenia się dobrami materialnymi potrzebujemy przede wszystkim my sami. 


Nie mylić panowania Chrystusa z władzą

Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, stanowiąca ukoronowanie roku liturgicznego, jest ubogacona przyjęciem do Kolegium Kardynalskiego sześciu nowych członków, których zgodnie z tradycją, zaprosiłem dziś do koncelebrowania wraz ze mną Eucharystii. Do każdego z nich kieruję najserdeczniejsze pozdrowienia, dziękując kard. Jamesowi Michaelowi Harveyowi za miłe słowa skierowane do mnie w imieniu wszystkich.


Ewangelizacja w naszej diecezji

Ewangelizacja z peregrynacją

Od 14.11.2012 roku rozpoczyą się I etap ewangelizacji połączony z peregrynacją obrazu Matki Bożej Miłosierdzia. Ekipy złożone z kapłaów oraz świeckich osób, w każdej parafii Archidiecezji poprowadzą rekolekcje ewangelizacyjne. Ten czas, ma pomóc nam na nowo, rozbudzić w nas żywą i prawdziwą wiarę oraz doprowadzić do osobistego doświadczenia miłości Bożej.


Pierwsza  « Poprzednia 34 35 36

Logowanie użytkownika

REJESTRACJA