Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Nie mów: "Wystarczam sam sobie i jakież zło może mnie obecnie spotkać"

- Syr 11, 21

Pod Krzyżem w Kobylance

Pod Krzyżem w Kobylance

Święty Jan pisze, że Słowo stało się ciałem i zamieszkało pośród nas. Dzięki temu możemy to Słowo poznawać, przebywać z Nim, słuchać Go i doświadczać Jego zbawczej mocy. Zostaliśmy również zaproszeni, aby to Słowo innym nieść. Okazją do tego była ostatnio podjęta posługa w czasie Kursu Emaus, który prowadziliśmy dla jednej z naszych wspólnot, na południu Polski w Kobylance.

Był to czas formacji dla tamtejszej wspólnoty. Bracia mogli poznawać i odkrywać Słowo Boże oraz budować z Nim głębszą relację. Jest to niezbędne dla osobistego wzrostu, formacji oraz posługi, do której jesteśmy wezwani jako uczniowie Jezusa. Ufamy, że ten czas posługi będzie przynosił dobre owoce w życiu braci i całej wspólnoty. Wdzięczni jesteśmy braciom za otwartość i serdeczne przyjęcie nas. Dziękujemy Pasterzom: ks. Janowi i ks. Romanowi za gościnę.

Dziękujemy wszystkim za pamięć i wsparcie w modlitwie tej posługi. Tym razem w ekipie byli: Ania, Sylwia, Basia i ks. Jacek G ms.


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA