Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują...

- Mt 5, 44

Słowo, które jest żywe

Słowo, które jest żywe

Za nami wspaniały czas odkrywania Słowa, które jest ciągle żywe i wydobywa nas z każdej frustracji. Dzieje się tak, ponieważ Słowo jest Żywą Osobą, z którą mogę wejść w osobistą relację. Ono ciągle towarzyszy nam, nawet kiedy Go nie rozpoznajemy. Okazją do tego był Kurs Emaus, który prowadziliśmy w Dębowcu dla tamtejszej wspólnoty. Miejsce, gdzie Maryja z La Salette czeka na swoje dzieci, sprzyja odkrywaniu Słowa, które w Jej życiu stało się Ciałem, jako Osoby. Ona w tym wspiera i pomaga każdego. Ufamy, że wyprosi u Syna tę łaskę, aby ten czas przyniósł błogosławione owoce w życiu i posłudze braci, którzy ten Kurs przezywali.

Oprócz braci ze wspólnoty Dębowieckiej byli bracia z Warszawy i Rzeszowa oraz osoby z poza naszych wspólnot. Życzymy wszystkim wierności i wytrwałości, aby nie odejść z drogi jaką Słowo pokazuje i nie zamknąć serca na prawdę, którą odkrywa.

Dziękujemy wszystkim braciom za modlitwę. W ekipie posługiwali: Sylwia, Magda, ks. Paweł R ms, Wandzia oraz ks. Jacek G ms.

Fotki tutaj


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA