Saletyńska Szkoła        Nowej Ewangelizacji             przy zgromadzeniu                      księży misjonarzy saletynów 

Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo, i czemu jęczysz we mnie? Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać.

- Ps 42, 6

Modlitwa siłą ewangelizacji

Modlitwa siłą ewangelizacji

Potrzebujemy nieustannie wzrastać w łasce, bo tylko dzięki niej możemy być skuteczni w naszym życiu i posłudze. Miejscem, w którym każdego dnia tą łaskę otrzymujemy jest modlitwa, zarówno moja osobista jak też nasza wspólnotowa. Trzeba nam nieustannie pamiętać o tej podstawowej zasadzie i badać siebie, jak ona wygląda. Dlatego dobrą okazją do tego, był Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, który ostatnio prowadziliśmy dla naszych braci w Krakowie.

Budowanie mojej osobistej relacji z Jezusem istotnie wpływa na budowanie i wzrost wspólnoty oraz na wspólnotową modlitwę, kiedy się na niej wspólnie gromadzimy.

Wydaje się, że to co jest zasadnicze i podstawowe, często jest zaniedbywane przez nas, więc trzeba szczególnej troski, wysiłku i uwagi, aby nie utracić tego elementu. Dlatego jesteśmy wdzięczni Bogu za ten czas wspólnej modlitwy, dzielenie się i doświadczenia wspólnoty.

Ufamy, że to co otrzymaliśmy pozwoli na nowo iść do przodu i budować swoje życie wiary i wspólnej posługi na łasce, którą Jezus pragnie na w modlitwie hojnie udzielać.

W ekipie tym razem byli: Ania, Ilonka i Patryk oraz ks. Jacek G ms.

Fotki tutaj


Logowanie użytkownika

REJESTRACJA